Nieuwe OmniSwitch Maintenance Release biedt flexibele 10 en 40 Gbps oplossingen

Met het uitbrengen van Maintenance Release 8.3.1.108.R02 voor de Alcatel-Lucent Enterprise OmniSwitch 6900 en 6860(E) modellen, zijn er verschillende 10 en 40 Gbps oplossingen beschikbaar gekomen:

  • SFP-10G-T
    De SFP-10G-T is een copper tranceiver die het mogelijk maakt met een RJ45 aansluiting over Cat6a of Cat 7 UTP kabel over een maximale lengte van 30 meter een snelheid van 10 GBps te bieden. Met het uitkomen van deze Maintenance Release is deze tranciever beschikbaar gekomen op de OmniSwitch 6900-X72 en 6860(E) modellen.
  • QSFP-40G-SR-BD
    40 Gb over een enkel MMF paar? Met de QSFP-40G-SR-BD kan dit. Deze module maakt het mogelijk een snelheid van 40 Gbps te behalen over een paar multimode optische glasvezelbundels van 50 micron. OM3 is goed voor 100 meter, OM4 voor 150 meter. Het grote voordeel hierbij is dat 40 Gbps wordt geboden over een enkel paar glasvezels met gebruikmaking van de algemene LC connectoren in plaats van de MPO/MTP connector waar 12 vezels voor nodig zijn. De meeste mensen gebruiken al een enkel vezelpaar patchkabels met LC connectoren voor hun 10 Gbps verbindingen. Nu is er een 40 Gbps variant mogelijk die van dezelfde patchkabel gebruikmaakt. Met het uitkomen van de nieuwe Maintenance Release is de QSFP-40G-SR-BD beschikbaar gekomen op de OmniSwitch 6900-X72 en 6900-Q32 modellen.

    LC connector

    MPO/MTP connector

  • QSFP-40G-AOC20M
    Met de QSFP-40G-AOC20M wordt een 40 Gbps QSFP+ SR connector gesplitst in 4 full duplex 10.3 Gbit/s per kanaal actieve optische kabels. Ieder kanaal beschikt over direct-attached kabel van 20 meter met SFP+ connectoren waardoor op een kosten effectieve wijze Top Of Rack switches met elkaar verbonden kunnen worden. Met het uitkomen van deze release is de QSFP-40G-AOC20M ondersteund op alle OmniSwitch 6900 modellen.

    QSFP-40G-AOC20M

Console toegang beperkt
Met het uitkomen van de nieuwe release wordt het mogelijk de toegang tot de consolepoort van de switch te beperken tot alleen het admin gebruikersaccount.

De nieuwe Maintenance Release en de bijbehorende Release Notes voor zowel de OmniSwitch 6900 als de OmniSwitch 6860(E) modellen zijn te downloaden vanaf onze support pagina →